ייעוץ חשמל

חברתו מתמחה במתן שירותים של ייעוץ ותכנון חשמל, תפקיד של יועץ החשמל שהוא גם מהנדס בעל רישיון מתאים שמתכנן ובמתח גבוה ונמוך. כל המערכות מתוכננות בהתאם לצרכי הלקוח ותיאום המערכות בפרויקט. בנוסף אנו מפקים תכניות, כתב כמויות ומפרט טכני הנדרשים לביצוע העבודות בשטח ופיקוח עליון על ההתקנה.

שירות מקצועי ואמין 

עקב רגישות נושא תשתיות ומערכות החשמל אשר מלווים ומשמשות אותנו ביום יום, הן בעבודה והן בבית
נדרש תכנון אחראי בהיבטים של בטיחות ואמינות. ניתן לחסוך מצבים לא נעימים של ליקווים ותקלות בתשתיות או במערכות אשר עלולות לגרות לנזרקים כבדים במקרה הטוב ובמקרה הרע לסכן חיי אדם, לכן חשוב לקבל שירות מיועץ בעל ניסיון והכשרה מתאימה וכמובן בעל רישיון לעסוק בתחום החשמל.

תכנון עפ"י דרישה וצרכי הלקוח

יועץ החשמל אחראי לספק ללקוח מערכות חשמל מורכבות ו/או פחות מורכבות בהתאמה אישי תוך כדי ניסיון להגיע לפתרון "האידאלי" אשר נותן מענה לצרכי תוך כדי התחשבות בפן הכלכלי ובפן הבטיחותי וכמובן שיש לעמוד בכל התקנים הרלוונטיים. בנוסף חשוב להתייחס לנושא התחזוקה העתידית של המתקן והגדלה עתידית של הצריכה שתוכל לשאת את העומס שגדל. 

תכנון תוך מתן פתרונות להפחתת הסיכונים

חברתנו מובילה את תחום הקרינה האלקטרומגנטית וכמובן כאשר אנו מתכננים מתקנים חשמל זה הדבר הראשון שאנו נתייחס וניתן פתרון מלא. בנוסף עקב נסיון רב בתחום החשמל אנו נמליץ על פתרונות אשר יעזרו ללקוח להתייעל אנרגטית ולחסוך בעלויות של צריכת המתקן. פתרונות נוספים שאנו מציעים הם הגנות בפני חשמול, הארקות חשמל סטטי, מערכות בקרה לניתור צריכת החשמל על מנת להוזיל את ההוצאות השוטפות וכו'.

שלבי עבודה של יועץ החשמל:

תכנון מוקדם- תיאום דרישות, מערכות, ואביזרים מול היזם/אדריכל/מנהל הפרויקט. תיאום מול רשויות מקומיות והתאמה לדרישותיה. סיור באתר במקרה הצורך, הכנת סכמה ראשונית של הפרויקט לאישור האדריכל והערכת תקציב.

תכנון סופי לביצוע- הכנת תוכניות מפורטות לאחר קבלת היתר בנייה והתבססות על תכניות אשר הפיקו אדריכל ויועצי הפרויקט. ביצוע תיאום מערכות כמו מיזוג אוויר, גילוי וכיבוי אש, מים וכו' ואישור האדריכל/מנהל הפרויקט. לאחר קבלת האישור, הפקת תוכניות מפורטות של הציוד והדרישות. בסוף תהליך זה, יופק מפרט טכני לביצוע העבודה תוך התייחסות לאביזרי חשמל וקטלוגים.

פיקוח עליון- יבוצע פיקוח עליון בהתאם לתכנון הסופי ובדיקת התאמה לביצוע בשטח, בנוסף סיוע למפקח עפ"י דרישה ובהתאם לממצאים.